Flex i Flock – znakowanie odzieży

Koszulki Wałbrzych Nadruk DTG Flex Flock Sublimacja Logo Kubki

Kilka słów o foliach…

Folie Flex i Flock jako plastyczne materiały do znakowania, w ramach rozwoju technologii stały się w pewien sposób niezastąpione w branży. Rodzaje znakowań z użyciem tego rozwiązania gwarantują trwałość na poziomie 50 prań, są stosowane na: bawełnę, mieszanki bawełny i tworzyw sztucznych, materiały syntetyczne a nawet barwiony sublimacyjnie poliester.

Dodatkowym atutem folii są możliwości druku przed wycięciem. Folie są przystosowane do druku solwentowego, lateksowego oraz sublimacyjnego. Przez wzgląd na podłoże do aplikacji – odzież, dwie pierwsze metody nie są rekomendowane przez Minidrukarnia.pl ze względu na to, iż istnieje niewielkie prawdopodobieństwo uczulania potencjalnych użytkowników. Polecaną i rekomendowaną przez nas metodą jest metoda sublimacji z wykorzystaniem folii.

Różnorodoność kształtów i kolorów zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni naszych klientów oraz projektantów. Precyzja w działaniach pozwala umieszczać nawet miniaturowe elementy ozdobne na odzieży, a odpowiednie dostosowanie narzędzi daje gwarancję trwałości.

Nowościami w branży są tzw. puchnące folie, dzięki którym możemy tworzyć nadruki trójwymiarowe, folie odblaskowe, metaliczne oraz folie z efektem holograficznym